Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Тендеры

Оголошення про проведення конкурсних торгів

  • Место расположения: Кривой Рог
  • Дата размещения: 15 Авг 2015
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсних торгів
(далі – „Оголошення”)
№ 66
від 04.08.2015 р.

Благодійний фонд «Громадське здоров’я» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю паливно-мастильних матеріалів.
Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення тестування клієнтів в мобільної амбулаторії проекту «Надання розширеного пакету послуг для СІН, СІН-стим., СІН-жінкам в м. Кривий Ріг «СТОП 2-співчуття, толерантність, обізнаність, підтримка» що фінансується МБФ «Міжнародний Альянс».
Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

№ Назва Кількість Додаткова інформація
1. Дизпаливо 5327л. Скретч-картки


Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг
Щокварталу з 01 липня 2015 р. по 30 червня 2017 року.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Якість, наявність мережі заправок у м. Кривий Ріг Сертифікат якості пального
Безготівковий розрахунок [Тендерна пропозиція]

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності Копії свідоцтва про державну реєстрацію або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку , або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)
Склад тендерної пропозиції:
1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа, прайс-листа, рахунка-фактури, тощо із зазначенням ціни на 1 литр дизпалива ;
2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (сертифікат якості, копії свідоцтва про державну реєстрацію або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку , або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується));
3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).


Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками Величко Вікторія Володимирівна, відповідальна за закупівлю, номер телефону (056)401-52-42 , електрона пошта osipova2003@ukr.net.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:
1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:
• Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).
• участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
Країна Україна 50053 м. Кривий Ріг вул.Мусоргського буд.13 під’їзд 3 поверх 2.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 9 год.00хв. до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:
«_18__» серпня 2015 року, до 16 год. 40 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:
«_18__» серпня 2015 року, о 16 год. 45 хв. за київським часом за адресою:
М.Кривий Ріг, вул. Мусоргського 13, під’їзд 3, поверх 2.

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.