Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Региональные, торговые представители

БИЗНЕСРабота вУкраине отвсеукраинской компании

  • Место расположения: Харьков и область, Чугуев
  • Дата размещения: 16 Авг
БИЗНЕС ТУТ деньги , которые оптовые компании ОБЫЧНО забирают у тех, кто ходит в аптеке...

т 0689631068

https://www.facebook.com/groups/1920273668042773/ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ РАСТУЩЕГО ПРЕДПРИЯТИЯт 0689631068 т 0504033192
УКРАИНСКИЙ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ__ нам 13 лет--ВРЕМЯ, КАК и ЗДОРОВЬЕ ПОХОЖЕ на бегущую воду реки,
МУТНУЮ или ПРОЗРАЧНУЮ--ВАШ выбор---Здоровье ВАМ---ДОКТОРАМ-мы 9 лет работаем во имя жизни граждан Украины www.choice.ua www.whitemandarin.com Это жизнь без антибиотиков --именно они являются одной из причин роста смертности в Украине... Осень обильна гриппом--все заболевшие не дружили с Чойсом.. Многие считают нормальным платить в аптеках дополнительный процент к заводской стоимости товара, но организовать ВОКРУГ себя рынок сбыта и класть "аптекарские деньги" в свой кошелек беря товар у производителя, не стоя за лотком , а сидя за компьютером или у телефона выяснять сколько доставить на этой неделе товара, записать ли человека на прием к врачу , что бы помочь поддержать его здоровье, реально помочь---Это плохая работа.? ////Сегодня уже добавляется кадровый рост компании за счет жителей Европы.. Реальность ---12 лет работы с гражданами Украины
http://company.choice.ua/?ref=b3b87 Собираем команду..http://www.choice.ua/blog/dd http://choice.ua/blog/ginekologicheskie-i-urologicheskie-zabolevaniya
КОМПАНІЯ ПРОДУКТ БІЗНЕС КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
СТАТИ ПАРТНЕРОМ
ПартнерствоМаркетинг-планІнструменти для роботиПромоушени
ПАРТНЕРСТВО

Згідно зі статистичними даними, велика частина працездатного населення України (близько 80%) отримує свої доходи, працюючи за наймом. Близько 15% є представниками малого бізнесу та приватними підприємцями. І лише 5% — це власники середнього та великого бізнесу, які використовують працю 500 або більше найманих працівників, а також інвестори, які вкладають свої кошти в бізнес, щоб отримувати дохід.

Якщо проаналізувати ці методи отримання доходу, можна з упевненістю сказати, що ті, хто працюють за наймом або працюють на себе, мають незначний дохід, оскільки він обмежений їх здібностями та наявністю особистого часу для заняття бізнесом. Доходи інших двох категорій потенційно необмежені, бо вони утворюються за рахунок зусиль і робочого часу інших людей, базуються на роботі команди.

Навчитися заробляти гроші — одна з найважливіших навичок, яку нам необхідно придбати в житті. Важливо зрозуміти, що гроші — це, насамперед, можливості. Можливість зробити своє життя цікавим та захоплюючим. Можливість відпочивати, подорожувати, мати комфортабельне житло, гарний одяг і ще багато іншого.

«Одне з найпотужніших слів в світі бізнесу — це слово «мережа», — стверджує бізнесмен і мультимільйонер, автор багатьох бестселерів, всесвітньо визнаний спікер і бізнес-тренер Роберт Т. Кійосакі. Проаналізувавши успіх багатьох людей, він виявив: «Найбагатші в світі люди шукають або будують мережі, в той час як інші шукають роботу. Ви можете мати грандіозну ідею чи продукцію, але отримати дохід вам вдасться тільки тоді, коли буде створена мережа, за допомогою якої можна повідомити про це людям».

Найбільш успішні бізнес-схеми побудовані на використанні мережі для створення свого добробуту. Наприклад: мережа супермаркетів, фаст-фудів, АЗС, телевізійні мережі, мережу Інтернет і т.п.

Ключ до Вашого фінансового успіху — знаходження належної або побудова власної мережі.

Українська компанія CHOICE («ЧОЙС») використовує мережу для просування своєї продукції. Ми знаємо, як використовувати цей потужний важіль для швидкого зростання та успішного розвитку бізнесу.
company.choice.ua?ref=b3b87