Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Представление бизнес-интересов

Работа и бизнес от национальной производственной компании--Оздоровление населения

  • Место расположения: Одесса и область, Измаил
  • Дата размещения: 16 Авг
БИЗНЕС от честного предложения---проверено временем..

т 0689631068 т 0504033192
УКРАИНСКИЙ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ--МЕДИКАМ ЛЮБЯЩИМ, ,, --13 лет работаем на профилактикУ заболеваний связанных с падением иммунитета у населения www.choic.ua www.whitemandarin.com --ПОЯВЛЕНИЕ РАЗЛИЧНЫХ ГРИБКОВО ОБРАЗНЫХ В РАЗНЫХ частях тела антибиотиками лечить нельзя...Работа по оздоровлению граждан и бизнес по наследству.. Сохраняем здоровье.. Рост коллектива компании , за два последних года с 12000 до 25000 человек.. , которые работают по всей Украине.. Любой зашедший на указанную интернет страничку получает консультации ...с немедленной привязкой к вашей страничке....в компании При звонке на сотовый набирать дважды без перерыва. при ответе, что абонент занят ... Наше дело не убеждать любить себя , а найти людей , которые зря тратят деньги на таблетки.... Предложения даем , потому что в разы наращиваем объемы производства, евро стандарт..Это жизнь без антибиотиков..Ваш доход идентичен доходу аптеки.. Сегодня, когда аптеки продают или дорого или то, что смогли достать (или то что им дали), компания Чойс имеет клинические результаты (испытания) на свои микро фито комплексы и результат по многим заболеваниям , который получили многие тысячи граждан принимавшие именно эти фито комплексы, Медицинская ассоциация постоянно проводит сопровождение всех процессов...Вы в аптеку относите деньги и мы предлагаем 40 % оставлять работая в компании..А врачи то же бывают нашими клиентами, возможно те самые , к которым идут за советом ваши друзья и знакомые..Реальность --12 лет работы с гражданами Украины http://company.choice.ua/?ref=b3b87 Собираем команду....http://company.choice.ua/?ref=b3b87 http://www.choice.ua/blog/ddКОМПАНІЯ ПРОДУКТ БІЗНЕС КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
СТАТИ ПАРТНЕРОМ
ПартнерствоМаркетинг-планІнструменти для роботиПромоушени
ПАРТНЕРСТВО

Згідно зі статистичними даними, велика частина працездатного населення України (близько 80%) отримує свої доходи, працюючи за наймом. Близько 15% є представниками малого бізнесу та приватними підприємцями. І лише 5% — це власники середнього та великого бізнесу, які використовують працю 500 або більше найманих працівників, а також інвестори, які вкладають свої кошти в бізнес, щоб отримувати дохід.

Якщо проаналізувати ці методи отримання доходу, можна з упевненістю сказати, що ті, хто працюють за наймом або працюють на себе, мають незначний дохід, оскільки він обмежений їх здібностями та наявністю особистого часу для заняття бізнесом. Доходи інших двох категорій потенційно необмежені, бо вони утворюються за рахунок зусиль і робочого часу інших людей, базуються на роботі команди.

Навчитися заробляти гроші — одна з найважливіших навичок, яку нам необхідно придбати в житті. Важливо зрозуміти, що гроші — це, насамперед, можливості. Можливість зробити своє життя цікавим та захоплюючим. Можливість відпочивати, подорожувати, мати комфортабельне житло, гарний одяг і ще багато іншого.

«Одне з найпотужніших слів в світі бізнесу — це слово «мережа», — стверджує бізнесмен і мультимільйонер, автор багатьох бестселерів, всесвітньо визнаний спікер і бізнес-тренер Роберт Т. Кійосакі. Проаналізувавши успіх багатьох людей, він виявив: «Найбагатші в світі люди шукають або будують мережі, в той час як інші шукають роботу. Ви можете мати грандіозну ідею чи продукцію, але отримати дохід вам вдасться тільки тоді, коли буде створена мережа, за допомогою якої можна повідомити про це людям».

Найбільш успішні бізнес-схеми побудовані на використанні мережі для створення свого добробуту. Наприклад: мережа супермаркетів, фаст-фудів, АЗС, телевізійні мережі, мережу Інтернет і т.п.

Ключ до Вашого фінансового успіху — знаходження належної або побудова власної мережі.

Українська компанія CHOICE («ЧОЙС») використовує мережу для просування своєї продукції. Ми знаємо, як використовувати цей потужний важіль для швидкого зростання та успішного розвитку бізнесу.
company.choice.ua?ref=b3b87